Kedves Vásárlóink!

Frissen készült sózott bojli megrendelésekor kiválaszthatod, hogy kifizeted a tejles összeget, vagy kezdetnek csupán bruttó 10.000- Ft előleg kerül kiszámlázásra, mely beérkezését követően indul el a termék gyártása.

Ennek oka, hogy az általad választott bojli frissen készül az általad választott méretben és mennyiségben, melyet frissen nehéz volna másnak értékesíteni.

fennmaradó összeget utánvéttel készpénzben vagy utánvéttel bankkártyával is fizethetitek! Természetesen a beérkezett előleg összege a végszámládból levonásra kerül!

MexicanMix – Fekete Bors/Őszibarack – 10kg |Friss Sózott Bojli|

4 390 Ft
43 900 Ft /10 kg

A csípős fűszeres ízt az őszibarack fanyarsága talán még jobban kiemeli, a hasonló párosítások mindig elnyerik a nagy pontyok tetszését. Összetevőinek köszönhetően nagyon intenzív a vízben.