Kedves Vásárlóink!

Frissen készült sózott bojli megrendelésekor kiválaszthatod, hogy kifizeted a tejles összeget, vagy kezdetnek csupán bruttó 10.000- Ft előleg kerül kiszámlázásra, mely beérkezését követően indul el a termék gyártása.

Ennek oka, hogy az általad választott bojli frissen készül az általad választott méretben és mennyiségben, melyet frissen nehéz volna másnak értékesíteni.

fennmaradó összeget utánvéttel készpénzben vagy utánvéttel bankkártyával is fizethetitek! Természetesen a beérkezett előleg összege a végszámládból levonásra kerül!

MexicanMix – Csípős/Cayenne/Fekete Bors – 10kg |Friss Sózott Bojli|

4 390 Ft
43 900 Ft /10 kg

Ebben a bojliban az alapmix és az aroma is a fűszeres ízvilágot képviseli. Egy kimondottan nagyhalas bojli. Csípős íz a Cayenne és feketebors aroma keveréke igazán különlegessé teszi. Összetevőinek köszönhetően nagyon intenzív a vízben.